Łużycka 5, 51-111 Wrocław
+48 6666 333 90
biuro@kamieniarstwo-diamentum.pl

Kategoria: Demontaż nagrobka do pogrzebu, przechowanie

Demontaż nagrobka do pogrzebu, jego przechowanie oraz ponowny montaż to wbrew pozorom bardzo trudne zadanie. Warto je powierzyć doświadczonemu i zaufanemu zakładowi kamieniarskiemu.

Gdy odejdzie ktoś bliski i pochówek ma się odbyć w miejscu gdzie znajduje się już pomnik. Można zwrócić się do nas z tym zleceniem. Jedyne czego potrzebujemy to ustalić czy pomnik ma być przechowany na dłuższy czas u nas w bezpiecznym miejscu na zakładzie, czy montaż nagrobka ma nastąpić zaraz po pogrzebie oraz czy wykonujemy od razu nowe liternictwo na tablicy. Mając te informacje możemy całym procesem zająć się kompleksowo.

Po ustaleniu szczegółów, odpowiednio demontujemy cały nagrobek tak aby nie powstały uszkodzenia, następnie w warsztacie zostają (po uzgodnieniu z klientem) przygotowane nowe napisy, potem w ustalonym terminie nagrobek zostaje zamontowany na swoim miejscu. Dokładamy wszelkich starań aby cały proces przebiegł zgodnie ze sztuką kamieniarską a Państwo w tak trudnym czasie nie musieli się martwić o pomnik.

Niczego nie znaleziono

Wydaje się, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Spróbuj wyszukać.