Łużycka 5, 51-111 Wrocław
+48 6666 333 90

O Nas

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku kamieniarskim co przekłada się na wielu zadowolonych klientów. Nasze nagrobki to jedna z ciekawszych propozycji jakie znajdą Państwo na rynku. Wykonujemy pomniki nagrobne według projektów klienta lub pomagamy w zaprojektowaniu ciekawego wzoru. Posiadamy kilkadziesiąt gotowych nagrobków dostępnych od ręki, które są do obejrzenia na wystawie we Wrocławiu przy ulicy Łużyckiej 5. Montujemy pomniki na terenie całej Polski, a także za granicą. Nie straszne są nam nawet najdalsze wyjazdy. Do tej pory możemy się pochwalić montażem nagrobka we Francji, w okolicach Strasburga. Kilka naszych nagrobków zamontowaliśmy w różnych rejonach Niemiec oraz Austrii.

Wykonujemy nagrobki granitowe, urny, grobowce, blaty, schody, obudowy kominków, parapety oraz tablice pamiątkowe. W swojej ofercie posiadamy także akcesoria takie jak wazony, ławki, krzyże, lampiony itp. Zajmujemy się także liternictwem, dopisujemy na tablicach dane osób zmarłych. Świadczymy szereg usług: demontażu nagrobków do pochówków i ponownym montażu, renowacji uszkodzonych elementów, podnoszenie zapadniętych pomników, po wszelkie prace związane z pielęgnacją grobów.

Zakład Kamieniarski mieści się we Wrocławiu przy ulicy Łużyckiej 5 (boczna ul. Osobowickiej, przedłużenie ul. Bezpiecznej, przy cmentarzu Osobowickim). Tutaj mogą Państwo zobaczyć gotowe nagrobki, a także złożyć zamówienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Swoją pracę wykonujemy solidnie, tak aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wyboru naszej firmy. Wiemy, że okres utraty bliskiej osoby jest ciężkim i smutnym przeżyciem dlatego naszych klientów traktujemy priorytetowo.

Atutem naszej firmy są: najwyższa jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji zamówień, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Zakład kamieniarski Diamentum Mariusz Wierzbicki